با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفی تلفنبانک ها

Bank Sepah
صفحه اول > معرفی تلفنبانک ها > بانک سپه >
معرفی تلفنبانک سپه
تلفن‌بانک سپه به منظور رفاه حال مشتریان و تسهیل دسترسی آنان به وضعیت حساب‌های جاری، قرض‌الحسنه پس‌انداز، سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، عابربانک و جاری طلایی از طریق خطوط تلفن، راه‌اندازی شده است. مشتریان محترم می‌توانند برای دریافت رمز تلفن‌بانک حسابهای غیر متمرکز، به شعبه خود و برای دریافت رمز تلفن‌بانک عابربانک و جاری طلایی به هر یک از شعب بانک مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل نمایند. شماره تلفن‌بانک عابربانک و جاری طلایی 19-66744600 و 64099 می‌باشد و شماره تلفن‌بانک هر شعبه از طریق مراجعه به شعب قابل دریافت است.
    پس از شماره‌گیری، سیستم به صورت گویا در خصوص چگونگی استفاده از خدمات تلفن‌بانک شامل اعلام آخرین مانده حساب، سه گردش آخر حساب، ارسال صورت حساب درخواستی از طریق دورنگار (تا 20 گردش)، اعلام گردش خاص بر اساس شماره سند مورد نظر برای حساب‌های متمرکز و... راهنمایی می‌نماید.
 
     در ضمن شماره تلفن بانک Real-Time سامانه جدید خدمات الکترونیک بانک سپه به شماره 64058 - 021 با داشتن رمز اول سامانه خدمات الکترونیک متمرکز بانک سپه در دسترس شما می باشد.
تبليغات