با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي بانک ها و موسسات مالي

Bank Tat
1- جامعه ورزش :

    ● صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش
    ● کمیته ملی المپیک
    ● فدراسیون روستایی و عشایری
    ● فدراسیون پزشکی ورزشی
    ● فدراسیون فوتبال
    ● فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین
    ● باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال
    ● باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی

2- گروه صنعتي سایپا:
شركت سرمايه گذاري سايپا به نمايندگي از گروه صنعتي سايپا شركت سهامي عام ايراني توليد اتومبيل (سايپا) در سال 1344 بنام شركت سهامي توليد اتومبيل سيتروئن ايران تاسيس گرديد .
در حال حاضرگروه خودروسازی سایپا با سرمایه ای معادل 1700 میلیون دلار، و ظرفيت توليد حدود 650 هزار دستگاه در سطح گروه، دومين شركت بزرگ صنعت خودروسازي كشور و سومين شركت صنعتي خاورميانه مي باشد و توليدات آن به كشور هاي متعدد صادر مي شود.

3 - گروه سرمایه گذاری تات : پایه های اولیه شکل گیری گروه سرمایه گذاری تات در ابتدای دهه 40 شمسی و با درک شرایط ویژه کسب و کار آن دوران توسط آقای علی اکبر انصاری در عرصه ساخت و ساز ساختمان­­های مسکونی و تجاری بنیان گذاشته شد.
با این حال دهه 60 را می­توان اوج فعالیت­های حرفه ­ای و نظام مند این گروه با مدیریت آقای علی انصاری دانست. مدیریت هوشمند مجموعه طی دوران پر فروغ فعالیت خود موفق به کسب افتخارات متعددی در راستای آبادانی این مرز و بوم شده است که آخرین آنها معرفی گروه سرمایه گذاری تات به عنوان قهرمان قهرمانان صنعت در سال 1386 و برند برتر در سال 1387 می­ باشد.

بخشي از فعاليت هاي گروه سرمايه گذاري تات در عرصه هاي صنفي، بازرگاني، خدماتي در صنايع فولاد، مبلمان، صوت و تصوير، موبايل و انبوه سازي ساختمان در بخش تجاري و اداري، مسكوني


صفحات مرتبط با بانک تات در قسمت معرفي بانک ها و موسسات مالي
● تاریخچه و معرفی بانک تات
● مديرعامل و هيات مديره
● معنی و مفهوم تات
● اهداف بانک تات
تبليغات