با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي حسابها و خدمات ارزي

Bank Saman
بانک سامان در راستای حضور فعال در عرصه های مختلف تجارت و بازرگانی بین الملل خدمات متنوعی را به شرح زیر ارائه می دهد:
1- گشایش انواع اعتبارات اسنادی (دیداری، مدتدار، اتکایی، قابل انتقال و... )
2- ثبت سفارش برات وصولی اسنادی

اعتبار اسنادی نوعی شیوه پرداخت است که در آن بانک گشاینده اعتبار بصورت غیر قابل بازگشت متعهد می شود در صورتیکه ذینفع (فروشنده) اسناد مطابق با شرایط اعتبار را در مهلت مقرر ارائه دهد وجه اسناد را پرداخت نماید. اعتبار اسنادی بنا به تقاضای مشتریان محترم و با توجه به پیش فاکتور ارائه شده به صورت نقدی (دیداری) و یا اعتباری (مدتدار یا یوزانس) و بمدت تعیین شده توسط کلیه شعب بانک سامان در سراسر کشور گشایش می گردد. اعتبارات مذکور طبق بخشنامه های ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و قوانین و مقررات بین المللی ناظر بر آن از جمله UCP 600 گشایش می گردد. متقاضی اعتبار پس از اخذ ثبت سفارش معتبر وزارت بازرگانی و مهمور کردن پیش فاکتور ذینفع توسط وزارت بازرگانی و با در اختیار داشتن کارت بازرگانی معتبر به یکی از شعب بانک مراجعه نموده  و پس از تکمیل فرمها، اخذ مصوبه های اعتباری مربوطه و طی مراحل اجرایی، اعتبار توسط شبکه کارگزاران بانک در سراسر جهان به ذینفع اعتبار ابلاغ می گردد. بانک سامان با داشتن عوامل اجرایی مجرب و متخصص و زیر ساختهای سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته از قبیل سیستم بین المللی ارتباط بین بانکی (سوئیفت) اقدام به انجام کلیه امور مربوط به گشایش اعتبار می نماید.
همچنین در راستای ارائه سایر خدمات بانکی تجارت بین الملل، بانک سامان در زمینه کلیه امور مربوط به بروات اسنادی حضور فعال داشته و کلیه امور مربوطه را از قبیل ثبت سفارش وصولی اسنادی وارداتی و همچنین ارائه خدمات بانکی مربوط به صادرکنندگانی که از روش مذکور استفاده می نمایند را با توجه به مقررات مربوطه ارائه می دهد.
بانک سامان به منظور تسهیل روند صادرات و واردات کالا، تسهیلات ارزی مورد نیاز مشتریان خود را از محل منابع ارزی خود و یا با استفاده از خطوط ریفاینانس کارگزاران خود در کشورهای مختلف اعطا می نماید.

صفحات مرتبط با بانک سامان در قسمت معرفي حسابها و خدمات ارزي
● سوئیفت در بانک سامان
● افتتاح سپرده ارزی
● حوالجات ارزی
● ضمانت نامه ارزی
تبليغات