با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي حسابها و خدمات ارزي

Bank Sepah
صفحه اول > معرفي حسابها و خدمات ارزي > بانک سپه >
حساب هاي قرض الحسنه پس انداز ارزي
مقدمه :

حداقل مبلغ لازم برای افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی مبلغ صد دلار یا معادل آن به سایر ارزها معتبر می باشد . به دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز سودی تعلق نمی گیرد نقل و انتقال از محل این حسابها ، صدور حواله های ارزی از محل این حساب به خارج از کشور واریز وجه حواله های ارزی وارده به این حساب ، واریز نقدی به حساب ارزی حداکثر تا سقف 5 هزار دلار و پس از هر بار مسافرت به خارج از کشور واریزحداکثر 5 هزار دلار دیگر و در صورت ارائه اظهارنامه تا سقف مبلغ مندرج در اظهار نامه بلامانع است و خرید مبالغ بیشتر با رعایت مقررات پولشویی محدودیت ندارد و در صورت درخواست مشتری وجوه حساب قابل تسعیر به ریال یا ارزهای دیگر می باشد. مزیت افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی: دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز ارزی درصورت دارابودن شرایط در قرعه کشی شرکت داده می شوند .
 
شرایط و ضوابط :

الف.: افتتاح این حسابها به نام کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و خارجی امکان پذیر است. ب: افتتاح این حسابها به ارزهای (یورو، پوند انگلیس، دلار آمریکا، ین ژاپن، فرانک سوئیس، درهم امارات متحده ، دلار کانادا) امکان پذیر است.
 
مدارک مورد نیاز :

الف: اشخاص حقیقی: 1-سن متقاضی کمتر از 18 سال نباشد مگر اینکه حکم رشد متقاضی از دادگاه مصالحه صادر شده باشد. 2- ارائه شناسنامه عکسدار و تصویر آن 3- پرکردن فرم نمونه امضا ب: اشخاص حقوقی: 1- ارائه یک نسخه از اولین آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی 2- ارائه یک نسخه از اساسنامه شرکت 3- ارائه یک نسخه از آخرین آگهی های منتشره در روزنامه رسمی کشور که مبین اطلاعات زیر باشد: نام و نام خانوادگی و مشخصات اعضا هیئت مدیره و مدیر عامل و هیئت عامل شرکت مشخصات دارندگان حق امضا شرکت با تصریح اینکه چه کسانی حق برداشت از حسابهای شرکت را دارند. مدت و حدود اختیارات هیئت مدیره ، مدیر عامل و هیئت عامل 4- دادن تعهد نامه کتبی توسط مدیران و بازکنندگان حساب مبنی بر اینکه ضمن تسلیم آخرین مدارک و اطلاعات مربوط به شرکت هر نوع تغییری در اساسنامه ، با شرکت نامه و یا تصمیمات هیئت مدیره، سمت، اختیارات، مدت ماموریت مدیران و صاحبان امضا به عمل آید بلافاصله بانک را کتبا مطلع نمایند. 5- پرکردن فرم نمونه امضا

تبليغات