با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي حسابها و خدمات ارزي

Bank Sepah
صفحه اول > معرفي حسابها و خدمات ارزي > بانک سپه >
حواله هاي ارزي وارده inward transfers
مقدمه :

دستور پرداختی است که از طرف کارگزاران (بانکهای خارجی و داخلی) به این بانک صادر می شود. پس از دریافت پیام سوئیفت در کوتاه ترین زمان ممکن به شعبه مربوطه اعلام و امکان دریافت وجه توسط مشتری فراهم می گردد.
 
شرایط و ضوابط :
در حال حاضر مقررات ارزی این اجازه را به ذینفع حواله می دهد که ارز حواله را در حساب جاری خود نگهداری یا به بانک به نرخ روز بفروشد یا به خارج از کشور حواله کند و یا به ارز دیگر تبدیل نماید یا آن را به گذرنامه خود یا دیگری منتقل و یا تا سقف ده هزار دلار اسکناس دریافت نماید. دریافت حواله به ارزهای معتبر از طریق سیستم ماهواره ای سوئیفت از اقصی نقاط دنیا در شبکه بانک سپه امکان پذیر است. امکان بازپرداخت معادل ریالی ارزهای معتبر (پرداخت ریال در قبال وجه ارزی حواله با توجه به نرخ معامله شده در شعب خارج از کشور در ایران به ذینفع حواله ) از طریق شعب خارجی بانک سپه به مشتریان داخل ایران وجود دارد. ضمنا“ بانک سپه بین المللی لندن نسبت به دریافت ارزهای معتبر کشور در انگلستان از طرف مشتریان حقیقی و حقوقی و تبدیل آن به ریال با توجه به نرخ روز و انتقال‌ آن به بانک سپه شعبه مرکزی اقدام می نماید.
 پرداخت وجه حواله در صورتی که ذینفع حسابی نزد بانک نداشته باشد و یا واریز وجه حواله به حساب بانکی مشتری (در صورتی که مبلغ پرداختی و یا واریزی قابل ملاحظه باشد) منوط به رعایت مقررات پولشوئی است.
 
مدارک مورد نیاز :

مدارک موردنیاز: ارائه مدارک احراز هویت معتبر (دارا بودن حساب ارزی و اعلام نمودن شماره حساب مربوطه در متن پیام حواله MT103 و در صورت عدم داشتن حساب مشخصات کامل گیرنده وجه از قبیل آدرس و تلفن اعلام شماره پاسپورت و یا شناسنامه .....)

تبليغات