با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي حسابها و خدمات ارزي

Bank Saderat

بانک صادرات ايران در راستاي جلب رضايت مشتريان و همسويي با بانکداري بين الملل از طريق شعب ارزي داخل کشور کارت بانکي قابل استفاده در کليه شعب و دستگاههاي خودپرداز بانکهاي کشورهاي حاشيه خليج فارس را براي متقاضيان صادرمي کند.
متقاضيان و مسافران عازم به کشورهاي حاشيه خليج فارس شامل؛ امارات متحده عربي ،قطر،بحرين،عمان و عربستان سعودي مي توانند تنها با مراجعه به شعب ارزي بانک صادرات ايران در سراسر کشور و تکميل فرمهاي مربوطه ،کارت بانکي قابل استفاده در کليه دستگاههاي خودپرداز و شعب بانکهاي کشورهاي حاشيه خليج فارس را دريافت نمايند که بر اين اساس مسافران عازم به کشورهاي حوزه خليج فارس ديگر نيازي به حمل پول نقد نداشته و مخاطرات ناشي از آن رفع و اطمينان خاطر بيشتري در معاملات صورت خواهد گرفت.

حجاج بيت اله الحرام که به سرزمين وحي مشرف خواهند شد نيز با سهولت و اطمينان زياد قادر خواهند بود با استفاده از کارتهاي بانکي بانک صادرات از خودپردازها و شعب کليه بانکهاي کشور عربستان سعودي بخصوص در شهرهاي مکه معظمه، مدينه منوره و جده، وجه نقد دريافت نمايند.

گفتني است حداقل مبلغ واريزي جهت افتتاح حساب و دريافت کارت بانکي 500 درهم و حداکثر 20 هزار درهم و در صورتيکه وجه واريزي منشأ غيراسکناسي داشته باشد محدوديتي براي سقف واريزي وجود نخواهد داشت.
لازم به ذکر است دارندگان کارتهاي بانکي بانک صادرات مي توانند روزانه حداکثر معادل 5 هزار درهم به ارز محلي از دستگاههاي خودپرداز کشورهاي حاشيه خليج فارس دريافت نمايند .

شايان ذکر است متقاضيان جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شعب ارزي بانک صادرات که تلفنهاي تماسشان در بخش شعب سايت موجود است ويا با گرو ه کارشناسان اداره کل خارجه بانک صادرات از طريق شماره تلفن : 02188834010-02188833902و02188836585 تماس حاصل نمايند.


تبليغات