با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي حسابها و خدمات ارزي

Bank Mellat
صفحه اول > معرفي حسابها و خدمات ارزي > بانک ملت >
حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی
قرض الحسنه
بانک ملت در راستای ارایه خدمات نوین و مطلوب بانکی در سطح بین المللی به هموطنان گرامی و با نگرش به اهمیت بانکداری بین الملل در دنیای امروز، قصد دارد بعضی از خدمات ارزی در سطح این بانک را به شما عزیزان معرفی نماید.
بانک ملت با به کارگیری استانداردهای بانکداری جهان و نیز بهره مندی از فن آوری های نوین ضمن گام نهادن در مسیر بانکداری الکترونیک، تنوع خدمات ارزی را مد نظر قرار داده تا بدین ترتیب بتواند سهم شایسته خود را در این راه تحقق بخشدو همچنین به منظور تسهیل امر تجارت و همسو با سیاست های کلان دولت خدمتگزار مبنی بر گسترش صادرات غیرنفتی آمادگی خود را جهت ارایه کلیه خدمات ارزی در شعب ارزی اعلام نماید.

حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی
مشتریان گرامی متقاضی افتتاح حساب قرض الحسنه ارزی پس از مراجعه به یکی از شعب ارزی می توانند نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی اقدام نمایند.

مدارک و شرایط افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی:
 1. ارائه اصل و فتوکپی شناسنامه
 2. تکمیل کارت افتتاح حساب
- شایان ذکر است حداقل مانده حساب جهت شرکت در قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز پنجاه یورو و یا معادل آن به سایر ارزهای موضوعه می باشد.
- دارندگان حساب های پس انداز قرض الحسنه ارزی هنگام تبدیل ارز به ریال از پرداخت کارمزد معاف می باشند.

تبليغات