با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

موبایل بانک و SMS بانک

Bank Parsian
صفحه اول > موبایل بانک و SMS بانک > بانک پارسيان >
برنامه كاربردي موبايل بانك پارسيان
برنامه كاربردي موبايل بانك پارسيان (Parsian Mobile Banking (PMB ، گام جديدي در جهت دستيابي به اهداف بانك در زمينه بانكداري موبايل (Mobile Banking) و ارائه خدمات اطلاع رساني نوين به مشتريان مي باشد.

اين برنامه كه قابل نصب روي كليه گوشي هاي موبايل در برگيرنده فن آوري جاوا مي باشد ، به منظور رفاه و آسايش بيشتر مشتريان در استفاده از خدمات سيستم پرسش و پاسخ بانك پارسيان (SOD) در نظر گرفته شده است. به اين ترتيب كه مشتري با دريافت نسخه 1.5.160برنامه PMB از سايت و نصب آن روي گوشي موبايل خود ، مي تواند بدون نياز به ارسال پيامهاي كوتاه تقاضا به صورت دستي و تنها با انتخاب منوي مربوطه از روي گوشي خود ، از كليه خدمات خاص و عام سيستم PMB استفاده نموده و از جزئيات فعاليتهاي بانكي حساب خود بدون نياز به مراجعه به شعبه مطلع گردد.

در نگارشهاي بعدي برنامه همراه بانک پارسيان امکانات بيشتري پيش بيني شده است.
      
دريافت نسخه 1.5.160برنامه PMB 

راهنماي كاربر استفاده از برنامه PMB

لازم به ذكر است كه خدمات PMB بانك پارسيان در تمام ايام هفته به صورت 24 ساعته فعال بوده و مشتريان جهت استفاده از سرويسهاي خاص انتقال وجه و پرداخت قبض مي بايست به شعب بانک پارسيان مراجه نموده و فرم درخواست انتقال وجه همراه بانک پارسيان را تکميل نمايند.


تبليغات