با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

موبایل بانک و SMS بانک

Bank Sepah
صفحه اول > موبایل بانک و SMS بانک > بانک سپه >
بانكداري همراه (Mobile Banking)

سامانه بانکداری همراه (Mobile Banking)

     در راستای ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک، بانک سپه سامانه بانکداری همراه (Mobile Banking) را برای مشتریان خود راه‌اندازی نموده است. سیستم موبایل بانکینگ با ظاهری منحصر به فرد و کاربر پسند، مشتریان را قادر می‌سازد با استفاده از تلفن همراه خود، بدون حضور در بانک و در زمان دلخواه اقدام به پرداخت قبوض، انتقال وجه به حسابهای عابر بانک و جاری طلایی، خدمات مانده گیری و نیز اطلاع از چهار گردش آخر و یک گردش خاص نمایند.
دارندگان حساب‌های مذکور برای استفاده از این خدمات می‌توانند به یکی از شعب بانک سپه مراجعه و ضمن تکمیل فرم‌ها و تعهدنامه مربوطه، راهنمایی‌های لازم را دریافت دارند.
     مشتریانی که مایل به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک و بانکداری همراه بانک سپه می باشند برای دریافت رمز اول و دوم اینترنتی حساب متمرکز خود می بایست اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خود به نزدیکترین شعبه متصل به شبکه پاس مراجعه و درخواست خود را ارائه نمایند. پس از ارائه درخواست توسط مشتری، رمز ورود به صفحه شخصی در پاکت دربسته به مشتری تحویل و رمز دوم (مربوط به انتقال وجه و پرداخت اینترنتی قبوض) حداکثر ظرف 24 ساعت از طریق پیامک (SMS) برای وی ارسال خواهد داشت.
     در ضمن شماره تلفن بانک Real-Time سامانه جدید خدمات الکترونیک حسابهای متمرکز بانک سپه به شماره 64058 - 021 با داشتن رمز اول سامانه خدمات الکترونیک بانک سپه در دسترس شما می باشد.
 
  ورود به سامانه موبایل بانکینگ سپه نشانی ورود به سامانه بانکداری همراه بانک سپه : mobile.ebanksepah.ir
 
  راهنمای آموزشی سامانه بانکداری همراه (Mobile Banking) بانک سپه راهنمای آموزشی سامانه بانکداری همراه
 
  دریافت فرم شرایط و مقررات استفاده از خدمات الکترونیکی حسابهای متمرکز فرم شرایط و مقررات استفاده از خدمات الکترونیکی حسابهای متمرکز
 
  دریافت فرم درخواست استفاده از خدمات الکترونیکی حسابهای متمرکز فرم درخواست استفاده از خدمات الکترونیکی حسابهای متمرکز

صفحات مرتبط با بانک سپه در قسمت موبایل بانک و SMS بانک
● سپه پیام
تبليغات