با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

موبایل بانک و SMS بانک

Bank Saderat
صفحه اول > موبایل بانک و SMS بانک > بانک صادرات >
معرفی سرويس همراه بانک صادرات
با سرويس همراه بانک صادرات ايران ، ارتباط بين صاحبان حسابهاي سپهري و شبکه بانکي از طريق تلفن همراه فراهم شده و امکان انجام برخي از عمليات بانکي ميسر گرديده است.
سيستم همراه بانک صادرات از طريق نصب نرم افزار بر روي گوشي تلفن همراه و بدون نياز به مراجعه حضوري مشتري فعال شده و قابل بهره‌برداري مي‌باشد.
نرم افزار مذکور را تنها از طريق وب سايت اينترنتي بانک صادرات ايران به نشاني http://www.bsi.ir دريافت و نصب نماييد. کاربران جديد پس از نصب و اعمال تنظيمات اوليه ، حسابهاي خود را با استفاده از گزينه "ثبت حساب" در سيستم ثبت مي‌نمايند. کاربران قبلي سيستم (کاربراني که حساب خود را قبلاً ثبت کرده‌اند) ولي اطلاعات حسابها يا سرويسهاي يکطرفه آنها بر روي گوشي وجود ندارد بايد اطلاعات را بروز رساني نمايند. براي اين کار از منوي "حساب‌ها" گزينه "بروز رساني اطلاعات حساب‌ها" و از منوي "سرويسهاي يکطرفه" گزينه "بروز رساني اطلاعات سرويسها" را انتخاب کنند.
بروز رساني اطلاعات حسابهاي ثبت شده قبلي و نيز ثبت حساب جديد باعث مي‌شوند تا تمامي خدماتي که بر روي حسابهاي شما قابليت اجرا دارند از طريق منوي سرويس‌ها مشاهده شوند (پيش از بروز رساني و يا ثبت حساب ، در اين منو تنها سرويسهاي پرداخت قبض ، خريد شارژ سيم کارت اعتباري و دريافت اطلاعات شارژ سيم کارت ديده مي‌شوند).

سرويس‌هاي ارائه شده در اين نسخه :

1-سرويس هاي دو طرفه ( از طريق کارت / ثبت حساب )

1-1- اطلاع از مانده حساب
1-2- اطلاع از سه گردش آخر و مانده حساب
1-3- انتقال وجه بين حسابهاي يك مشتري
1-4- انتقال وجه به حسابهاي سپهري با سقف محدود روزانه
1-5- استعلام چك
1-6- پرداخت قبوض خدماتي ( آب ، برق ، گاز و تلفن ثابت و همراه و ... داراي شناسه‌هاي قبض و پرداخت )
1-7- خريد شارژ سيم کارت اعتباري ( تاليا و ايرانسل )
1-8- دريافت اطلاعات سه شارژ آخر خريداري شده
شايان ذکر است كليه دارندگان كارت بانكهاي عضو شتاب با قابليت فعال سازي رمز دوم کارت ، مي‌توانند از سرويسهاي پرداخت قبوض خدماتي و خريد شارژ سيم کارت اعتباري اين سيستم استفاده نمايند.

2-سرويس‌هاي يك طرفه ( از طريق ثبت سرويس )

2-1- ارسال 3 گردش آخر در پايان روز كاري
2-2- اطلاع از نقل و انتقالات شبانه ( سود سپرده ، سود سهام ، حقوق و ... ) و چك برگشتي در روز کاري آتي
2-3- اطلاع از گردشهاي خاص ( گردشهايي كه مبلغ آنها برابر و يا بيش از ميزان تعيين شده در زمان ثبت درخواست باشند ) در پايان روز کاري
اين سرويس‌ها به منظور اطلاع مشتري از آخرين گردش و يا نقل و انتقال خاص بر روي حسابهاي خود ، بصورت متوالي و روزانه ارائه مي‌گردد.
به موازات پيشرفت سرويسهاي مخابراتي و امکانات موجود روي گوشيهاي تلفن همراه ، قابليتها و امکانات بيشتري به اين سيستم افزوده مي‌گردد.
خواهشمند است پرسشها ، پيشنهادات و انتقادات خود را در زمينه اين نرم‌افزار از طريق بخش ارتباطات وب سايت اينترنتي بانک و يا به آدرس پست الکترونيک mobile@bsi.ir ارسال نماييد.

تبليغات