با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

موبایل بانک و SMS بانک

Bank Saderat
صفحه اول > موبایل بانک و SMS بانک > بانک صادرات >
شرایط دریافت همراه بانک صادرات

به منظور استفاده مناسب و ايمن از سيستم همراه بانک صادرات و جلوگيري از هرگونه سوء استفاده احتمالي ، رعايت نکات زير الزامي مي‌باشد : 1. نرم‌افزار همراه بانک صادرات را تنها از طریق مراجعه به وب سايت اينترنتي بانک صادرات ايران
  (www.bsi.ir) دريافت نماييد.
 2. به هيچ عنوان نرم‌افزار را از روشهاي ديگر نظير بلوتوث (Bluetooth) ، اينفرارد (Infrared) ، ساير سايتهاي اينترنتي ، پست الکترونيک و ... دريافت ننماييد.
 3. به هيچ وجه رمزهاي خود (رمز حساب ، رمز اول و دوم کارت و رمز ورود به نرم‌افزار همراه بانک) را در اختيار ديگران قرار ندهيد و آنها را در فواصل زماني مختلف تغيير دهيد.
 4. در صورت مفقود شدن يا سرقت گوشي و يا سيم کارت تلفن همراه ، بلافاصله رمز حساب و رمز دوم کارت خود را تغيير دهيد.
 5. جهت افزايش ضريب امنيت و کارايي سيستم ، بصورت دوره‌اي از طريق گزينه بازگشت به تنظيمات اوليه (Return to default settings) ، تنظيمات برنامه را به حالت اوليه بازگردانيد. توجه داشته باشيد اين عمل موجب از بين رفتن پيامهاي دريافت شده موجود در صندوق پيامها و نيز اطلاعات ثبت نام حسابها و سرويسهاي يکطرفه مي‌گردد ، بدين علت پس از انجام اين عمل بايد حسابها و سرويسهاي خود را بروز رساني نماييد.
 6. پيامهاي دريافتي از اين سيستم که در صندوق پيامهاي برنامه قرار مي‌گيرند را پس از خواندن ، حذف نماييد.
 7. پيش از واگذاري گوشي تلفن همراه خود ابتدا گزينه بازگشت به تنظيمات اوليه را انتخاب نموده و پس از آن برنامه را از روي گوشي حذف نماييد. با اين کار کليه اطلاعات حسابهاي ثبت شده و نيز پيامهاي دريافتي شما بر روي گوشي از بين مي‌روند.
 8. پيش از واگذاري سيم کارت خود ، چنانچه سيم کارت ديگري را جايگزين نمي‌نماييد بايد حسابها و سرويسهاي يکطرفه ثبت نامي در نرم‌افزار همراه بانک را حذف نماييد و درصورتيکه از سيم کارت جايگزين استفاده مي‌نماييد مطابق بند شماره 10 عمل نماييد.
 9. درصورتيکه مايل باشيد از سيم کارت ديگري در گوشي تلفن همراه خود استفاده نماييد پس از تعويض سيم کارت ابتدا گزينه "بازگشت به تنظيمات اوليه" را انتخاب نموده و پس از آن با استفاده از گزينه‌هاي "انتقال حسابها به سيم کارت فعلي" و "انتقال سرويسها به سيم کارت فعلي" ثبت نام حسابها و سرويسهاي يکطرفه خود را به سيم کارت جديد انتقال دهيد.
 10. در زمان نصب نسخه جديد ، ابتدا نسخه قبلي را از گوشي خود حذف نموده و پس از آن ، نسخه جديد را نصب نماييد.
 11. در صورت نياز به نصب مجدد نرم‌افزار (نسخه يکسان) و در صورت تمايل به حفظ اطلاعات موجود بر روي گوشي ، نرم‌افزار را بر روي برنامه قبلي نصب (جايگزين نسخه قبلي) نماييد و به سوال نگهداري اطلاعات موجود ، پاسخ مثبت دهيد.
 12. سرویس های مالی اين سيستم تنها بر روي حسابهاي حقيقي و غير مشترک قابل استفاده مي‌باشد.
 13. راهنماي کامل استفاده از سيستم همراه بانک و نيز بخش پاسخ به پرسشهاي متداول موجود بر روي وب سايت اينترنتي بانک صادرات را بطور کامل مطالعه نماييد.
 14. عواقب ناشي از عدم رعايت هر يک از موارد بالا بر عهده مشتري بوده و هيچگونه مسئوليتي متوجه بانک نخواهد بود.

تبليغات