با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي اينترنت بانک ها

Bank Eghtesad e Novin
صفحه اول > معرفي اينترنت بانک ها > بانک اقتصاد نوين >
راهنماي اينترنت بانك اقتصاد نوين
شما با در اختيار داشتن دسترسي به شبكه اينترنت مي‌توانيد از خدمات اينترنت بانك در بانك اقتصاد نوين استفاده كنيد. براي انجام اين مهم شما بايد ابتدا امكانات زير را در اختيار داشته باشيد:- رمز ورود به اينترنت بانك- كدي كه به عنوان شماره مشتري در بانك اقتصاد نوين به شما اختصاص داده شده- دسترسي به شبكه اينترنتفعال‌سازي امكان استفاده از اينترنت بانكدر صورتي كه مايل به استفاده از خدمات اينترنت بانك مي‌باشيد، ابتدا بايد با مراجعه به شعبه‌اي كه حسابتان را در آن افتتاح كرده‌ايد درخواست دسترسي به اين خدمت را بنماييد.شعبه پس از ارجاع درخواست شما به اداره مركزي بانك پس از مدت زمان مشخصي اسم رمز شما را دريافت و به صورت محرمانه (با استفاده از كاغذهاي مخصوص) در اختيار شما قرار مي‌دهد. ورود به اينترنت بانكبراي دسترسي به اينترنت بانك، مي‌توانيد از گزينه‌اي كه در ستون سمت راست كليه صفحات پايگاه اينترنتي بانك اقتصاد نوين تعبيه شده استفاده كنيد. عنوان اين گزينه "ورود به اينترنت بانك" بوده و در ذيل سرفصل "خدمات الكترونيك" قرار داده شده است.

شماره مشتري و رمز ورودپس از انتخاب گزينه "ورود به اينترنت بانك" در اولين قدم لازم است تا خود را به سيستم معرفي كنيد. اين امر در دو مرحله انجام مي‌گيرد. در مرحله اول "شماره مشتري" شما پرسيده مي‌شود. شما مي‌توانيد شماره مشتري اختصاص يافته به خود را بر روي فرمي كه اسم رمز اينترنت بانك در آن به شما تحويل شده پيدا كنيد.

در مرحله بعد شما بايد اسم رمزي را كه از شعبه براي اينترنت بانك دريافت نموده‌ايد به سيستم ارائه كنيد.توجه: توصيه مي‌كنيم كه اگر اولين بار است كه به سيستم اينترنت بانك متصل مي‌شويد بلافاصله پس از ورود به سيستم اسم رمز خود را تغيير دهيد. چگونگي تغيير اسم رمز در ادامه توضيح داده شده است.

حسابهاي شما در يك نگاهپس از ورود به سيستم اينترنت بانك، اولين صفحه‌اي كه در اختيار شما قرار مي‌گيرد حاوي اطلاعات كلي مربوط به كليه حساب‌هاي شما در نزد بانك اقتصاد نوين مي‌باشد. شما در اين صفحه مي‌توانيد موجودي فعلي هريك از حساب‌هاي خود را مشاهده كنيد. (براي مشاهده نسخه بزرگتر تصوير بر روي آن اشاره كنيد)

توجه: در اين صفحه شما همواره مي‌توانيد تاريخ آخرين مراجعه قبلي خود به سيستم اينترنت بانك را مشاهده كنيد. توصيه مي‌كنيم پس از هر بار ورود اين تاريخ را كنترل كنيد تا در صورت ورود غيرمجاز ديگران به سيستم از طريق دسترسي شما، سريعا متوجه بروز مشكل شويد.

دسترسي به امكانات مختلف اينترنت بانكپس از ورود به سيستم اينترنت بانك، دسترسي به امكانات مختلف اين سيستم با استفاده از منوي اصلي اين سيستم كه در بالاي صفحه تعبيه شده انجام مي‌گيرد. امكانات مختلف اينترنت بانك عبارتند از:

دريافت صورتحساببراي دريافت صورتحساب هريك از حساب‌هايتان لازم است تا در صفحه اول بخش "حساب‌هاي شما در يك نگاه" بر روي حساب مورد نظرتان اشاره كنيد.

در صفحه بعد، صورتحساب حساب انتخاب شده در اختيارتان قرار مي‌گيرد. لطفا توجه كنيد كه صورتحساب مذكور اطلاعات فعاليت حساب در يك محدوده تاريخي مشخص است كه ابتدا و انتهاي اين محدوده بر روي صفحه اعلام شده. لذا در صورتي كه به دنبال تراكنش خاصي از حساب مي‌گرديد و آن را نمي‌يابيد احتمال دارد لازم باشد تا اين محدوده را تغيير دهيد (براي اينكار به ادامه توضيحات توجه كنيد).

اطلاعات تراكنش‌هاي حساب در قالب استاندارد صورتحساب‌هاي بانكي در اين صفحه در قسمت مياني نمايش داده مي‌شود. (براي مشاهده نسخه بزرگتر تصوير بر روي آن اشاره كنيد)

تغيير محدوده زماني صورتحسابهمانگونه كه در بالا اشاره شد اطلاعات تراكنش‌ها همواره در يك محدوده تاريخي خاص نمايش داده مي‌شوند. به همين خاطر با استفاده از ابزار تعبيه شده در پايين صفحه صورتحساب شما امكان مي‌يابيد تا محدوده تاريخي مورد نظر خود را وارد كرده و از سيستم بخواهيد تا تراكنش‌هاي مربوط به اين محدوده را به شما نمايش دهد. پس از تعيين تاريخ‌هاي ابتدا و انتهاي محدوده لازم است كه روي كليد "صورتحساب" اشاره كنيد.(براي مشاهده نسخه بزرگتر تصوير بر روي آن اشاره كنيد)

همچنين توجه كنيد كه با استفاده از اين ابزار شما مي‌توانيد بدون نياز به مراجعه مجدد به صفحه اصلي "حساب‌هاي شما در يك نگاه" شماره حسابي را كه مايل به مشاهده صورتحساب آن هستيد را مشخص نماييد. در اين مورد هم پس از انتخاب حساب مورد نظرتان بايد بر روي كليد "صورتحساب" اشاره كنيد. و بالاخره اينكه در قسمت بالاي صفحه صورتحساب امكاناتي براي چاپ صورتحساب بر روي چاپگر و همچنين انتقال اطلاعات صورتحساب به رايانه خودتان گنجانده شده. اطلاعاتي كه به رايانه شما منتقل مي‌شود در قالب يك پرونده كه توسط نرم‌افزار MS Excel قابل مشاهده خواهد بود تنظيم و ارائه مي‌شود.

تبليغات