با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي اينترنت بانک ها

Bank Tejarat
صفحه اول > معرفي اينترنت بانک ها > بانک تجارت >
معرفی اینترنت بانک تجارت
امکانات موجود در سیستم

-         انتقال وجه از یک حساب به حساب ها ی تعریف شده که در فرم ثبت نام در شعبه اعلام نموده اید

-        پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز، تلفن ثابت و سیار ( در صورت فعال بودن آن توسط سازمانهای آب ، برق و ....)

-        مشاهده صورتحساب : امکان مشاهده صورتحساب خود در یک محدوده زمانی مشخص (حداکثر یکساله)

-      سیستم به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده که با کلیک در گوشه سمت راست می توان  زبان نمایش سایت را تغییر داد.

 

نحوه ثبت نام و استفاده از سیستم بانکداری اینترنتی

 1-   مشتری محترم جهت فعال سازی سرویس مذکور و استفاده از امکانات موجود در سیستم به شعبه ای که در آن حساب دارید مراجعه نموده وباتکمیل فرم ثبت نام نمائید ( مشتریان محترم  تهرانی حداقل 3 روز و مشتریان محترم شهرستانی یک هفته بعد می توانند برای دریافت رمزخود مجددا" به شعبه مربوطه مراجعه نمایند )

2-   پاکت رمز دو لایه می باشد لایه رویی شامل مشخصات فردی ، تاریخ صدور رمز بصورت میلادی و پرینت کاملی از کاراکترهای عددی و حرفی میباشد که در صورت تردید در هر یک از کاراکترهای رمز امکان مقایسه را برای شما فراهم می آورد و لایه زیرین شامل دو رمز( pin1 , pin2 ) مي باشد كه از ترکیب 8 کاراکتر شامل حروف و اعداد تشکیل شده که از pin1 برای ورود به سیستم و از pin2 براي تائید انتقال وجه و یا پرداخت قبوض استفاده میشود .( توجه داشته باشید که هنگام استفاده از سیستم وضعیت صفحه کلید حتما انگلیسی و Caps Lock خاموش باشد )

3-   جهت اصلاح اطلاعات اعم از تغییرات و یا اضافه نمودن شماره حسابهای جدید به عنوان مقصد مجددا به شعبه مربوط مراجعه و فرم ثبت نام را بصورت کامل پر نمائید بعد از دو روز تغییرات لازم اعمال گردیده و میتوانید با رمز قبلی خود از امکانات سیستم استفاده نمائید .

4-   جهت تغییر رمز ( pin1 و pin2 ) روي منوي مشخصات فردی می توانید هر یک از pin ها را از 8 الی 16 کاراکتر معرفی نمائید .

5-   روزانه میتوانید از حساب مبدا خود تا سقف 20,000,000 ریال (بیست میلیون ریال) به حسابهای مقصد معرفی شده  وجوه خود را انتقال دهید قابل ذکر است که این محدودیت مبلغ شامل قبوض نمی شود .

 

نکات بسیار مهم

1-   به علامت قفل در پائین گوشه سمت چپ و یا بالای صفحه نمایش در مقابل آدر س سایت توجه فرمائید . این قفل در طول مدت کار با سیستم بانکداری اینترنتی بانک تجارت باید در صفحه نمایان باشد . در غیر اینصورت از کار کردن با سایت خودداری و با مسئولین سایت تماس بگیرید.

2-   کلمه رمز شما حکم امضا و تایید هویت شما را دارد لذا در حفظ آن کوشا بوده و آن را به خاطر بسپارید و از یادداشت نمودن آن روی دسته چک ، گواهینامه ، شناسنامه و ... جدا خودداری نمائید ، مسئولیت حفظ و نگهداری کلمه رمز با صاحب حساب بوده و بانک هیچگونه مسئولیتی در قبال فاش شدن کلمه رمز و آثار ناشی از آن را نخواهد پذیرفت .

3-      از پرداخت قبوضی که مهلت پرداخت آن گذشته است خودداری فرمایید.

4-   در صورتی که رمز عبور ( pin1 )  را سه بار اشتباه وارد نمایید دسترسی به حساب شما در اینترنت غیر فعال می شود و حداکثر تا 6 ساعت بعد به صورت خودکار فعال می شود.

5-   برای درخواست راهنمایی یا سوال با تلفن 1554 -021 یا از طریق صندوق الکترونیکی تماس حاصل فرمائید .

 

تذکر مهم : نقل و انتقالات روزانه تا ( ساعت 20 ) همان روز معتبر می باشند و انتقالات انجام شده بعد از آن ساعت و روزهای تعطیل در ردیف انتقالات روز کاری بعد قرار می گیرد.
تبليغات