با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 7 آبان 1389 - ساعت 11:15 - 626 بازديد

بانک ملي >
آرشيو اخبار

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، وي در اين نشست بيان داشت: امروز ما بايد با تحقيق، پژوهش و بهره گيري از علوم و ابزارهاي پيشرفته صنعت بانكداري الكترونيك، خود را براي فعاليت در عرصه داخلي و بين المللي، با توجه به مواردي چون رقابت، توسعه بازارهاي نو ظهور، رواج فناوري هاي برتر، مشتري مداري، بازاريابي نوين و گسترش تجارت مهيا كنيم و شرط تحقق موفقيت و رسيدن به اين اهداف، چيزي جز استفاده از تمامي فرصت ها و رويارويي با چالش هاي پيش رو نيست.
مدير امور شعب شرق كشور با تاكيد بر لزوم توجه به نيروي انساني به عنوان مهمترين عامل اجرايي سازمان بيان داشت: مدير موفق كسي است كه توجه به نيروي انساني را به عنوان يكي از اولويت هاي سازمان تلقي نمايد، به طوري­كه فرصت را براي كاركنان فراهم آورد تا عمل كنند، بياموزند و هوشمندانه ريسك كنند، به اين ترتيب آن ها را قادر مي سازد تا موفقيت هاي كوچك را يكي  پس از ديگري از آن خود نموده و اعتماد به نفس خود را افزايش دهند.
محمود حسن شاهي رئيس اداره امور شعب نيز ضمن اشاره به اهميت توجه به مسائلي چون تقويت و غني كردن ارائه خدمات در باجه هاي ترويج بانكداري الكترونيك در جامعه به منظور تحقق اهداف عاليه نظام و دولت بيان داشت: از خصوصيات يك بانكدار موفق فراگيري علوم بانكداري روز دنيا و توجه ويژه به مراجعان و آگاهي از وضعيت روز بازار و تجارت است.
 

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات