با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 7 آبان 1389 - ساعت 11:16 - 788 بازديد

بانک پاسارگاد >
با عرضه موفق سهام شرکت سرمايه‌گذاري پارس آريان در "فرابورس" شرکت "پارس آريان" به بزرگترين هلدينگ مالي کشور تبديل شد

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، با عرضه موفق سهام شرکت سرمايه‌گذاري پارس آريان در "فرابورس"
شرکت "پارس آريان" به بزرگترين هلدينگ مالي کشور تبديل شد


با استقبال بي‌نظير سرمايه‌گذاران از عرضه عمومي سهام شرکت سرمايه‌گذاري پارس آريان (هلدينگ گروه مالي پاسارگاد) اين شرکت با رسيدن به سقف سرمايه ۸۲۸۰ ميليارد ريال به بزرگترين هلدينگ مالي کشور تبديل شد.

بنا به گزارش روابط عمومي شرکت سرمايه‌گذاري پارس آريان (سهامي عام)، پذيره‌نويسي سهام شرکت مزبور از ساعات اوليه روز يکشنبه ۰۲/۰۸/۱۳۸۹ در شرکت فرابورس و شعبه‌هاي بانک پاسارگاد در سراسرکشور به‌طور همزمان آغاز شد که با استقبال قابل توجه متقاضيان در پايان روز اول حدود ۴،۴۰۳ميليارد ريال از سهام عرضه شده با موفقيت به فروش رسيد و مابقي سهام نيز در روز دوشنبه مورخ ۰۳/۰۸/۱۳۸۹ در ساعات اوليه صبح مورد پذيره نويسي قرار گرفت و به اين ترتيب اولين و بزرگترين عرضه عمومي اوراق سهام در فرابورس در دومين روز پذيره‌نويسي با موفقيت به پايان رسيد.

با توجه به مراتب فوق تعداد ۲،۷۶۰ ميليون سهم جديد به قيمت هر سهم ۲،۰۴۰ ريال، ازطريق سلب حق تقدم از سهامداران قبلي وفروش سهام با صرف و صدور۲،۷۶۰ ميليون سهم متعلق به سهامداران قبلي،سرمايه شرکت پس از طي مراحل قانوني لازم، از مبلغ۲،۷۶۰ ميليارد ريال فعلي به ۸،۲۸۰ ميليارد ريال افزايش خواهد يافت. روابط عمومي شرکت سرمايه‌گذاري پارس آريان در پايان ضمن تشکر از استقبال گسترده و کم نظير سرمايه‌گذاران و هموطنان عزيز از اين حرکت اقتصادي که بي شک به رشد و توسعه اقتصادي ايران عزيز منجر خواهد شد،اظهار اميدواري کرد متقاضياني که در اين مرحله نتوانستند جزو سهامداران شرکت قرار گيرند، ان‌شاء‌الله در فرصت‌هاي بعدي به جمع سهامداران شرکت بپيوندند.

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات