با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 7 آبان 1389 - ساعت 11:17 - 726 بازديد

بانک تجارت >
اهداي جوايز قرض الحسنه بانک تجارت در خراسان شمالي

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، برندگان سي امين دوره قرعه کشي حساب هاي پس انداز قرض الحسنه بانک تجارت در استان خراسان شمالي طي مراسمي جوايز خود را دريافت کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک تجارت در اين مراسم ، موسي لطيفي مديرشعب اين بانک در استان خراسان شمالي طي سخناني با اشاره به پيشينه بانک تجارت در صنعت بانکداري کشور گفت : هم اکنون بسياري از طرح هاي مهم و زيربنائي کشور با مشارکت بانک تجارت به بهره برداري رسيده و مجموعه مديران و کارکنان بانک تلاش دارند تا در شرايط جديد و بعنوان يک بانک خصوصي مقتدر ، خدمتگزار مشتريان و سهامداران خود باشند .
وي در ادامه گفت : مسلماً همه سپرده گذاران قرض الحسنه برندگان واقعي پاداشي هستند که خداوند متعال در قرآن بشارت داده و جوايز مادي در نظر گرفته شده براي اين حسابها نيز در واقع براي تشويق مشتريان به نيکوکاري و رفع مشکلات نيازمندان است .
لطيفي خاطرنشان کرد : در اين دوره از قرعه کشي حساب هاي پس انداز قرض الحسنه بانک تجارت به 3574 نفر از دارندگان اين حسابها جايزه تعلق گرفته که 6 نفر از آنان برندگان خودروي ورنا هستند .


ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات