با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 7 آبان 1389 - ساعت 11:17 - 1394 بازديد

بانک ملت >
بانک ملت به مالکان تاکسي هاي درون شهري تسهيلات ارزان قيمت مي دهد

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، بانک ملت در راستاي اجراي توافقنامه با ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت ، به مالکان تاکسي هاي درون شهري تسهيلات ارزان قيمت اعطا مي کند. به گزارش روابط عمومي بانک ملت ، اين بانک همزمان با اجراي طرح هدفمندسازي يارانه ها به مالکان تاکسي هايي که شماره کارت سوخت آنها از سوي ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت اعلام شده است تسهيلات با نرخ سود چهار درصد مي دهد.
بر اساس اين گزارش، تسهيلات يادشده صرفا جهت تامين هزينه سوخت تاکسي هاي درون شهري و با نرخ 12 درصد اعطا مي شود که پرداخت چهار درصد نرخ سود به عهده گيرنده تسهيلات(مالک تاکسي) است و 8 درصد بقيه هم از سوي ستاد تبصره 13 به بانک پرداخت مي شود.
بر اين اساس ، ميزان تسهيلات اعطايي در اين طرح ، پنج ميليون ريال براي هر تاکسي است که اين تسهيلات با سود چهار درصد و طي مدت 36 ماه از تسهيلات گيرنده دريافت خواهد شد.
تسهيلات مذکور با تنظيم يک فقره قرارداد لازم الاجراي بدون وثيقه و صرفا با اخذ امضا و بدون نياز به ضامن اعطا مي شود و متقاضي براي استفاده از آن بايد به يکي از شعب بانک ملت مراجعه و پس از ارايه تقاضا و مدارک مورد نياز شامل اصل و کپي مدارک سجلي ، کارنامه ، سند و کارت تاکسي ، تسهيلات يادشده را دريافت کند.

ديدگاه هاي ارسال شده براي اين خبر:

خیلی خوب است
ارسال شده توسط جمال در يکشنبه 9 آبان 1389
ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات