با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 23 دي 1389 - ساعت 10:00 - 637 بازديد

بانک ملي >
آرشيو اخبار

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، در اين مراسم يحيي حسيني فر رئيس اداره امور شعب طي سخناني ضمن تشريح وضعيت تجهيز منابع، مصارف و وصول مطالبات، بر لزوم ترويج بانکداري الکترونيکي، بازاريابي و فعاليت هاي ارزي تاکيد کرد.
 وي در ادامه اظهار داشت: نيروي انساني مهمترين عامل موفقيت هر سازماني است و مسئولان بايد ضمن فراهم آوردن محيطي آرام و مناسب براي همکاران، ترتيبي اتخاذ نمايند تا آن ها ضمن احساس امنيت و آرامش خاطر بتوانند رابطه نزديک و صميمي با مسئولان برقرار کنند و فاصله بين صف و ستاد به حداقل ممکن کاهش يابد.
وي افزود: بحث انگيزش کارکنان از اهميت ويژه اي در بانک برخوردار است و لازم است اقداماتي را انجام دهيم که همکاران با انگيزه، تعهد و تعلق خاطر سازماني در محيط کار حاضر شوند زيرا قطعاً تنها با اين روحيه مي توانند همه طرح ها و برنامه ها را عملي نمايند و اهداف را محقق سازند.
در ادامه اين جلسه مدير امور شعب تهران طي سخناني بيان داشت: مسائل رفتاري و سازماني نيروي انساني مهمترين مساله روز بانک است و تنها با آموزش هاي لازم مي توان اين مورد را مرتفع نمود که  مي توان اين مهم را تربيت بانکي ناميد. ما بايد تلاش کنيم تا با همياري در تحولات  به وجود آمده، ميزان موفقيت خود را در نيل به اهداف بانک بالا ببريم.
وي سپس اظهار داشت: نظم و تقوا از عوامل موفقيت هر انسان است و بايد به اين امر توجه بيشتري داشته باشيم که در جامعه در چه مقامي قرار گرفته ايم و ديد جامعه به کارکنان بانک چگونه است.
محمدي در پايان گفت: تمامي کارکنان بايد ضمن در نظر گرفتن معيارهاي رفتارسازماني، بدانند در محضر الهي بوده و رفتارهايمان توسط خداوند نظارت مي شود و بايد در انجام هر فعلي ابتدا قرب الهي را  مد نظر قرار دهيم.
 

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات