با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 22 اسفند 1389 - ساعت 02:13 - 1556 بازديد

بانک سرمايه >
حمايت بانک سرمايه از 120 کودک بي سرپرست

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، بانک سرمايه 120 کودک محروم و بي سرپرست را به زير چتر حمايتي خود برد.
به گزارش اداره روابط عمومي و بين الملل بانک سرمايه، اين بانک با هماهنگي هاي به عمل آمده با بنياد کودک از 120 کودک محروم و بي سرپرست اين بنياد حمايت کرد.
اکبر عيني، مدير روابط عمومي بانک سرمايه اظهار داشت: « با فرا رسيدن آخرين روزهاي سال جاري و رسيدن تعداد شعب بانک به 120 شعبه، مديران بانک سرمايه تصميم گرفتند تا بر مبناي اين عدد، حرکتي نيکو و مرضي پرودگار به انجام رسانند. ان شاء الله انجام اين کار براساس چنين تفأل نيکويي مايه برکت هر چه بيشتر و جلب رضايت خداوند متعال و مصداق عمل به سنت نبوي باشد. آرزو مي کنم روزي برسد که ديگر کودکي محروم و نيازمند بر صفحه گيتي نباشد، و اين امر ميسر نيست مگر با دستگيري انسانها از يکديگر؛ به خصوص نيازمنداني که در بين آشنايان و دوستان وجود دارند. فقرزدايي چيزي نيست که دولت ها به تنهايي قادر به اکمال آن باشند و اين موضوع، کمک فرد فرد انسانها را مي طلبد.»
وي در ادامه افزود: « بانک سرمايه در حرکتي ديگر، تفاهم نامه اي را با سازمان بهزيستي کشور به امضا رسانده است. بر مبناي اين تفاهم نامه، بانک سرمايه از طريق اينترنت بانک و خودپردازهاي خود به جذب کمک هاي مردمي براي سازمان بهزيستي مي پردازد و مديران بانک سرمايه اميدوارند بعد از تفاهم نامه بتوانند کمک هاي حمايتي خود را در ابعاد گسترده تري ادامه دهند. »
اداره روابط عمومي و بين الملل

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات