با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 22 اسفند 1389 - ساعت 02:14 - 2673 بازديد

بانک سپه >
تصويب آرم نظام پيشنهادهاي بانک سپه

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، آرم نظام پيشنهادها بانک که توسط امير شهرکي طراحي شده بود مورد تصويب قرار گرفت به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانک سپه در توضيحاتي که توسط طراح آرم نظام پيشنهادها ذکر شده آمده است:
از آنجا که لوگو، نماد يا نشانه اي است که داراي هويت بصري بوده و مي بايست ويژگي هاي موضوع را در ذهن بيننده متبادر سازد لذا در اين لوگو سعي شده است کليه خصوصيات مرتبط با نظام جامع پيشنهادهاي بانک سپه در قالب اشکال و نمادها براي بيننده قابل تشخيص باشد.
ويژگي هاي اجزاء:
«پيشنهاد»، جزء اصلي لوگوي مذکور است که در تصوير فوق ارائه پيشنهاد از سوي يک فرد، مبين اين جزء مهم مي باشد. پيشنهاد دهنده ها به تعداد 10 نفر برگرفته از 10 کميته اصلي است که پيشنهادها از کانال آنها بررسي مي شود ضمن آنکه عدد 10 حاکي از تعداد انگشتان دو دست است که در کنار يکديگر و در حالت به هم پيوسته اتحاد و قدرت را در ذهن ترسيم مي نمايد. نکته حائز اهميت درخصوص انيميشن ها آن است که سر انيميشن (محل تفکر)، کاغذ (محل بروز تفکر) و بانک همگي داراي يک رنگ هستند يعني تفکر با محوريت سپه بر روي کاغذ نقش بسته و در نهايت به تعالي سپه منجر خواهد شد.
دست در دست هم بودن از تشکيل حلقه مشارکت که در لوگوي ارائه شده در کنار ميزگرد (تصوير فوق) انجام شده از نشانه هاي بارز مديريت مشارکتي است که نظام پيشنهادها از ساز و کارهاي اصلي آن به شمار مي آيد. تشکيل حلقه مشارکت و ارائه پيشنهاد همگي در جهت ساخته شدن و اعتلاي بانک سپه و با محوريت آن انجام مي شود.
براساس اين گزارش طراح اين آرم مورد تشويق بانک قرار گرفت. /انتهاي پيام/

ديدگاه هاي ارسال شده براي اين خبر:

اتفاقا لوگوی خنکی داره کاش جدیدترمیشد....
ارسال شده توسط سوسن در پنج‌شنبه 18 فروردين 1390
ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات