با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 10 خرداد 1389 - ساعت 23:13 - 900 بازديد

بانک ملت >
سپاس از عملکرد بانک ملت در استان هاي مختلف

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، عملکرد بانک ملت در استان هاي مختلف کشور مورد قدرداني مسوولان اجرايي اين استان ها قرار گرفت. به گزارش روابط عمومي بانک ملت ، معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني استانداري همدان در نامه اي از اهتمام و تلاش اين بانک در جهت تحقق سرمايه گذاري و ايجاد اشتغال پايدار و مولد در استان قدرداني کرد.
استاندار سيستان و بلوچستان هم در نامه اي اعلام کرد که تلاش بانک ملت در ارزيابي و بررسي طرح هاي اقتصادي زودبازده و کارآفرين همچنين ساماندهي و هدايت تسهيلات بانکي به سمت توسعه اشتغال پايدار ، کمک به سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف و ايجاد ظرفيت هاي وسيع براي افزايش فرصت هاي شغلي در استان ، قابل ستايش است.
عضو هيات مديره منطقه ويژه اقتصادي پتروشيمي نيز در نامه اي از شعبه سربداران بانک ملت به عنوان مشاور و همکار اين سازمان نام برد و از عملکرد اين شعبه اظهار رضايت کرد.
فرامرز ملکپور در عين حال از تلاش هاي دست اندرکاران شعبه شهيد بهشتي بانک ملت نيز در راستاي همکاري با اين سازمان قدرداني کرد.
شرکت راه آهن قطار برقي تهران و حومه(مترو) هم از پيشنهاد کارمند بانک ملت مبني بر درج اعلام مسافت تا ايستگاه مترو روي تابلوهاي اطلاع رساني استقبال کرد.
شرکت مترو با ارسال تقديرنامه اي براي اقبال ابراهيمي کارشناس مديريت شعب منطقه يک تهران ، اعلام کرد: طرح اعلام مسافت در دستور کار مترو قرار گرفته است و اميد مي رود که در آينده اي نزديک ،تمامي تابلوهاي مترو در سطح شهر داراي اعلام مسافت تا خود ايستگاه باشند. شرکت مخابرات استان اردبيل نيز از عملکرد مطلوب بانک ملت در تعامل با مشترکان اين شرکت قدرداني کرد.
مديرعامل شرکت مخابرات استان اردبيل در نامه اي اعلام کرد که راه اندازي سامانه پرداخت غيرحضوري وجوه تلفن ثابت و همراه (1818) در اين استان موجب تسهيل روند خدمات رساني به مشترکان و جلب بيش از پيش رضايت آنان شده است.
 

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات