با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 23 خرداد 1389 - ساعت 12:05 - 741 بازديد

بانک تجارت >
463 هزار جايزه بانک تجارت قرعه کشي شد

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، برندگان بيش از 463 هزار جايزه سي امين دوره قرعه کشي حساب هاي پس انداز قرض الحسنه بانک تجارت مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک تجارت در مراسم قرعه کشي حساب هاي قرض الحسنه اين بانک که با حضور هيات نظارت بر قرعه کشي بانکها شامل نمايندگاني از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ، وزارت امور اقتصادي و دارائي و دادستاني کل کشور برگزار شد بيش از 260 ميليارد ريال جايزه به 463 هزار و 90 نفر از دارندگان حساب پس انداز قرض الحسنه تعلق گرفت .
سيامک دولتي عضو هيات مديره بانک تجارت در اين مراسم از قرض الحسنه بعنوان يکي از سنت هاي پسنديده در اسلام يادکرد و گفت : همانگونه که در آيات قرآن و احاديث معصومين نيز تاکيد شده است پاداش کساني که با خداوند معامله مي کنند نزد پروردگار محفوظ است و مسلماً جوايز قرض الحسنه در مقابل پاداشي که خداوند براي مشارکت کنندگان در اين امر خداپسندانه وعده داده بسيار ناچيز خواهد بود .
وي از استقبال مشتريان اين بانک براي شرکت در سي امين دوره قرعه کشي حساب هاي پس انداز قرض الحسنه تقدير کرد و افزود : بانک تجارت افتخار دارد که به نيابت از دارندگان اين حسابها با اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به هموطنان نيازمند سهم کوچکي در اين کار خير دارد. مشارکت رو به افزايش مشتريان براي سپرده گذاري در حساب هاي قرض الحسنه نشان از نيک انديشي آنان داشته لذا به پاس قدرداني از اين عزيزان تلاش کرديم تا قرعه کشي اين دوره همچون گذشته مطابق برنامه و در موعد مقرر برگزار شود .
عضو هيات مديره بانک تجارت در ادامه خاطر نشان کرد : در اين دوره بيش از 8 ميليون و 265 هزار حساب قرض الحسنه حائز شرکت در قرعه کشي بودند که از اين بين 463090 جايزه شامل 1030 خودروي ورنا، 1030 کمک هزينه سفر زيارتي حج ، 1030 کمک هزينه خريد صنايع دستي و 460 هزار جايزه نقدي به برندگان اختصاص يافت .
گفتني است اسامي برندگان اين دوره بزودي از طريق روزنامه هاي کثيرالانتشار و سايت بانک تجارت به آگاهي مشتريان خواهد رسيد.


ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات