با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 29 تير 1389 - ساعت 11:43 - 735 بازديد

بانک شهر >
رئيس هيأت مديره بانک شهر از جانبازان شاغل در بانک شهر تجليل کرد

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، روابط عمومي بانک شهر- دکتر حسين محمد پورزرندي رئيس هيأت مديره بانک شهر با ارسال پيامي از جانبازان انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس تجليل و از رشادتها و جانبازي آنان و گذشت و ايثارشان در راه دين و کشورتقدير و تشکر کرد.
دکتر پورزرندي ضمن اعطاي هديه‌اي به جانبازان معظم انقلاب شاغل در بانک شهر با ارسال پيامي به مناسبت ميلاد پر برکت حضرت ابالفضل العباس عليه‌السلام، جانبازان را نمونه‌اي واقعي از پيروان آن حضرت دانست که در راه اعتلاي دين و کشور و حراست از حريم ولايت تن خود را نثار کرده‌اند.
وي همچنين جانبازان را الگويي از انسان معنوي معاصر دانست که بر اساس باورهاي اسلامي و اسوه آشکاري چون حضرت اباعبداله عليه‌السلام زندگي مي‌کنند.
او افزود: بي‌گمان حضور شما در جمع ياران و همکاران بانک شهر بر شادابي، سلامت، صلابت، درستکاري، همت و ايمان به کار و تلاش و سازندگي کارکنان بانک خواهد افزود.
پورزرندي در اين پيام ضمن تجليل از همسران جانبازان آنان را زناني زينب‌گونه دانست که در راه پرستاري از ايثارگران از زندگي مادي، گذشته و به حمايت و پرستاري از آنان پرداخته‌اند.


ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات