با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 4 مرداد 1389 - ساعت 22:12 - 837 بازديد

بانک صادرات >
طرح منفعت سپهر در تهران اجرا مي شود

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، مدير کل روابط عمومي بانک صادرات ايران با اشاره به اجرايي شدن موفقيت آميز کارت تخفيف دار در استانهاي خراسان رضوي، آذربايجان شرقي،آذربايجان غربي،گلستان و زنجان ،از اجراي اين طرح در استان تهران بمناسبت ميلاد با سعادت حضرت مهدي(عج) خبر داد و گفت : با عرضه اين محصول در قالب طرح منفعت سپهر، مصرف کنندگان و خريداران کالا و خدمات از تخفيف قابل توجهي برخوردار و فروشندگان و توليدکنندگان کالا و خدمات نيز با رونق بيشتري در کسب و کار خود مواجه خواهند شد.
به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران ،مجيد ابوالفتحي مدير کل روابط عمومي اين بانک با اعلام اينکه مراسم رونمايي از کارت تخفيف دار در شهر تهران همزمان با ميلاد با سعادت منجي عالم بشريت حضرت مهدي(عج) و با حضور استاندار تهران و جمعي از مسئولان اقتصادي و بانکي کشور در روز دوشنبه چهارم مرداد ماه سالجاري انجام خواهد شد از برنامه ريزي مديران عالي بانک صادرات براي ارايه 30 خدمت جديد طي سال 89 نيز خبر داد و گفت: در سال کار مضاعف و همت مضاعف، مجموعه کارکنان اين بانک خواهند کوشيد با ارتقاي خدمات و نوآوري در ارايه محصولات، رضايت حداکثري مشتريان را جلب نمايند.
وي به عرضه «برات کارت تضميني» بعنوان يکي از محصولات جديد بانک صادرات اشاره کرد و گفت : پس از عرضه برات کارت تضميني، کارت تخفيف دار محصول جديد ديگري از بانک صادرات در راستاي جلب رضايت مشتريان مي باشد.
وي گفت : باشگاه تجاري سپهر ايرانيان از طرف بانک صادرات ايران به عنوان محل مجازي گرد آمدن توليد کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات از يک سو و مصرف کنندگان از سوي ديگر سازماندهي شده است تا بتواند يک نظام يکپارچه توزيع و فروش پايدار و سودآور را براي هر دو گروه به وجود آورد. اين نظام يکپارچه بستري خواهد بود تا از بازار ملي ايران در قبال کالاهاي خارجي حمايت کند، محصولات و خدمات با کيفيت و مورد نياز را با استانداردهايي در سطوح قابل قبول جهاني با ارزانترين قيمت وارد سبد مصرف کنندگان ايراني نمايد و کارآفرينان ايراني را در توليد چنين محصولاتي با تأمين بازار و پشتيباني سرمايه اي بانک صادرات ايران حمايت کند.مصرف کننده، فروشنده، توزيع کننده و توليد کننده کالا و خدمات در باشگاه تجاري سپهر ايرانيان گرد هم آمده و با حمايت و پشتيباني از يکديگر از بازار ملي ايران به صورت يک گارد تجاري دفاع مي کنند.

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات