با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 4 مرداد 1389 - ساعت 22:12 - 856 بازديد

بانک سپه >
تاکيد مدير عامل بانک بر تحول در اداره امور بانک براي رشد و پويايي هرچه بيشتر

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، مدير عامل بانک در مراسم اختتاميه گردهمايي مديران ارشد بانک با اشاره به مصوبات وموارد مطرح در کميته هاي تخصصي به تبيين آنها پرداخت به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانک سپه، دکتر حسنعلي قنبري در مراسم اختتاميه گردهمايي مديران ارشد بانک در ابتدا با تشکر از همه شرکت کنندگان در گردهمايي ابراز اميدواري کرد سال آينده و ماه هاي باقي مانده از سال جاري با اجراي دست آوردهاي اين گردهمايي بانک روزهاي بسيار موفقي پشت سر بگذارد.
وي با اشاره به موارد مطرح شده در کميته تجهيز منابع به مصوبات آن تاکيد کرد و گفت: بايد دقت داشته باشيم که هميشه گسترش وافزايش خدمات بانکي باعث جذب منابع نمي شود.
دکتر قنبري افزود: بايد راههاي مختلف براي موفقيت بانک در بخشهاي مختلف بررسي و سنجيده شود تا بهترين نتايج حاصل شود.
وي با اشاره به تلاشهاي صورت گرفته در بخش بانکداري الکترونيک بانک گفت: زحمات زيادي طي يک سال گذشته در بخش بانکداري الکترونيک کشيده شده و بخش عمده اي از عقب ماندگي هاي بانک جبران شده اما هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داريم .
مديرعامل بانک افزود : بايد همه بخشها کمک کنند تا بخش بانکداري الکترونيک بتواند برنامه هاي بانک را به اجرا در آورد.
وي در ادامه با اشاره به اختيارات تفويض شده به مديران مناطق افزود: با اختيارات تفويض شده به راحتي مي توان مسائل را اداره کرد اما اگر هر کدام از مديران حس مي کنند با تفويض بيشتر اختيارات در مواردي خاص مي توان نتيجه بهتر گرفت اعلام کنند تامورد رسيدگي قرار گيرد.
دکتر قنبري تاکيد کميته منابع انساني برشايسته سالاري را ستود و گفت: تا کنون تمام سعي مديران ومسئولين بانک بر رعايت اين اصل مهم بوده و خواهد بود.
دکتر قنبري با اشاره به کميته منابع انساني بر کارشناسي شدن روساي دواير گفت: اين طرح خوب است. بررسي کنيد و راه کارهاي اجرايي شدن اين پيشنهاد و تبديل شدن روساي دواير به کارشناسان مسوول را تدوين نماييد تا زمينه اجراي آن فراهم شود.
وي خواستار تجديد نظر در فرم هاي ارزشيابي شد و افزود: سازمانهاي پويا متناسب با شرايط فرم هاي ارزشيابي خود را تغيير مي دهند. بانک نيز بايد با توجه به شرايط موجود فرمهاي ارزشيابي خود را تدوين نمايد.
دکتر قنبري بر آموزش همکاران در سطوح مختلف از جمله کارشناسان تاکيد کرد و اظهار داشت: بايد برنامه ريزي لازم جهت آموزش به روز و متناسب با شرايط همکاران فراهم آيد.
وي افزود: خدمت در بانک براي من يک افتخار است.
دکتر قنبري در پايان خواستار تحول در انجام امور براي رشد و پويايي هرچه بيشتر بانک شد و گفت: مديران بايد تمام تلاش خود را جهت ايجاد تحول اساسي و مثبت در جهت انجام امور بانک براي نيل به پويايي و رشد بکار گيرند. /انتهاي پيام/

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات