با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 16 مرداد 1389 - ساعت 12:24 - 1087 بازديد

بانک ملت >
ارائه خدمات "شبا" در تمامي شعب و سايت بانکداري اينترنتي بانک ملت

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، تمامي شعب بانک ملت و سايت بانکداري اينترنتي اين بانک آماده ارايه شماره "شبا"ي حساب مشتريان هستند. به گزارش روابط عمومي بانک ملت ، در راستاي سياست هاي بانک مرکزي و به منظور استانداردسازي شماره حساب هاي مشتريان در قالب شناسه حساب بانکي ايران (شبا) ، تمام شعب اين بانک براي ارائه شماره حساب مذکور به مشتريان آمادگي دارند.
در عين حال به منظور پاسخگويي 24 ساعته به مشتريان ، اين امکان در سايت اينترنتي بانک ملت به نشاني www.bankmellat.ir نيز فراهم شده است.مشتريان با در اختيار داشتن شماره "شبا"ي حساب خود قادر خواهند بود تا نقل و انتقال وجوه بين بانکي خود را با حداقل خطا و بدون ارائه اطلاعات اضافي انجام دهند.
بر اساس اين گزارش ، هم اکنون جابه جايي مکانيزه وجوه بين بانکي در بانک ملت صرفا با شماره حساب "شبا" قابل انجام است.
" شبا" شناسه اي است متشکل از 26 کاراکتر شامل حرف و عدد که بر اساس استاندارد IBAN ، يک شماره حساب خاص را در يک بانک در سطح بين المللي به صورت منحصر به فرد مشخص مي کند بنابراين براي هر حساب اعم از سپرده يا تسهيلات ، يک "شبا"ي مخصوص در نظر گرفته شده است.
 اين شماره که با هدف تسهيل و استانداردسازي مبادلات بين بانکي داخلي و بين المللي تمامي بانک هاي کشور تعريف و تبيين شده است تمامي اطلاعات يک شماره حساب معمولي را دارد و مشتريان بدون اين که نگران ساير جزييات حساب باشند مي توانند نسبت به انتقال وجوه بين بانکي اقدام کنند.

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات