با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 16 مرداد 1389 - ساعت 23:24 - 924 بازديد

بانک پست بانک >
تقدير رئيس هيات مديره و مدير عامل بانک از اعضا گروه Roll out سيميا

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، رئيس هيات مديره و مدير عامل بانک در جلسه اي با حضور اعضاء هيات مديره و جمعي از مديران واحدهاي ستادي از اعضا گروه Roll out جهت ارائه آموزش هاي کامل به حدود 3500 نفر از پرسنل واحدهاي ستادي و اجرايي و کارگزاران دفاتر خدمات بانکي و راه اندازي نرم افزار جامع بانکي در 32 سرپرستي کشور تقدير و تشکر نمود.

ايشان در ادامه از فعاليت هاي انجام شده به عنوان يک پروژه ملي و با ارزش جهت ايجاد امکان ارائه انواع خدمات مالي و بانکي به عموم هموطنان عزيز در سراسر کشور از طريق حدود 14000 دفتر شهري و روستايي و شعب بانک نامبرده و تاکيد نمودند که با توجه به اتمام عمليات بايستي از اين به بعد با نظارت ، پشتيباني و پيگيري بيشتر در جهت بهبود کيفيت و تسريع در توسعه و راه اندازي کليه شعب و دفاتر بانک اقدام نمود . دکتر افضلي حفظ اعضاء اين گروه و استفاده از تجارب و توانمنديهاي آنان را در پيشبرد برنامه هاي آتي بانک با توجه به ترکيب مناسب از اداره هاي مختلف ستادي با اهميت ارزيابي و بر افزايش نظارت بر عملکرد و راهبري واحدهاي اجرايي در انتقال اطلاعات مالي مشتريان از سيستم قديم به سيميا تاکيد نمودند . در ادامه خدارحمي عضو هيات مديره بانک و تعدادي از مديران واحدهاي ستادي ضمن بيان اهميت فعاليت ها ي انجام شده در پيشبرد و تحقق اهداف عاليه بانک ، از تلاشهاي اعضاء اين گروه تقدير نمودند . در پايان اين مراسم نيز از خانم فتانه توحيدي و آقايان مهدي محمدنيا ، محمد نصيري ، علي دهقان ، محمدرضا حسيني مطلق، ناصر آقاجاني ، مجيد محمدي پور با اهدا لوح قدرداني به عمل آمد .

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات