با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 19 مرداد 1389 - ساعت 18:58 - 887 بازديد

بانک پاسارگاد >
در اقدامي خيرخواهانه ، بانکداران بانک پاسارگاد خون خود را به بيماران اهداء کردند

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، بانکداران بانک پاسارگاد، در مراسم اهداء خون شرکت کرده و خون خود را براي استفاده نيازمندان، هديه دادند.
به گزارش روابط عمومي بانک پاسارگاد، خسرو رفيعي مشاور مديرعامل و مدير روابط‌عمومي ضمن ا علام اين خبر گفت: بيش از ۲۵۰ نفر از مديران و بانکداران بانک پاسارگاد، در حرکتي خداپسندانه و خيرخواهانه، خون خود را براي استفاده نيازمندان و بيماران، هديه داده و گامي در جهت عمل به فرامين دين مبين اسلام و ياري رساندن به هم‌نوعان خود برداشتند. وي ادامه داد: بانکداران بانک‌پاسارگاد، در کنار ارايه انواع خدمات بانکي به هم‌ميهنان گرامي و امانتداري در مورد مال آنها، به سلامت و تندرستي اين عزيزان نيز اهميت فراوان داده و همه مردم گرامي را جزئي از خانواده گروه مالي پاسارگاد مي‌دانند. رفيعي افزود: از اين‌رو از هيچ کوششي براي سلامت و شادي خانواده خود فروگذار نبوده و در حد توان خود در اين راه قدم بر مي‌دارند. مدير روابط‌عمومي بانک‌پاسارگاد در پايان ضمن تشکر از همکاري سازمان انتقال خون، از خداوند منان آرزوي شفاي همه بيماران و داشتن دنيايي بي‌درد و رنج را طلب کرد.

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات