با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 31 مرداد 1389 - ساعت 13:21 - 781 بازديد

بانک صادرات >
استانهاي گلستان و کهگيلويه و بوير احمد به طرح منفعت سپهر پيوستند

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، طي مراسم هاي جداگانه اي با حضور مسئولان استانهاي گلستان و کهگيلويه و بوير احمد ،فعالان اقتصادي ، مشتريان و مديران بانکي ، کارت تخفيف دار سپهر در شهر هاي گرگان و ياسوج رونمايي و از اين پس هموطنان اين 2 استان نيز با استفاده از سپهر کارت بانک صادرات از تخفيف 5 تا20 درصدي در هنگام خريد کالا برخوردار خواهند شد.
به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران ، در مراسم رونمايي از خدمت جديد اين بانک ،دکتر سيد محمد عباس زادگان معاون مدير عامل بانک صادرات در امور بازاريابي و خدمات مشتريان طي سخنان جداگانه اي با اعلام اينکه پس ازآغاز طرح منفعت ،هموطنان اين 2 استان در هنگام خريد کالا مي توانند با استفاده از سپهر کارتها و پايانه هاي فروشگاهي بانک صادرات از 5 تا20 درصد تخفيف برخوردار شوند، افزود: با عرضه محصول جديد بانک صادرات تحت عنوان کارت تخفيف دار در استانهاي گلستان و کهگيلويه و بوير احمد ، مصرف کنندگان و خريداران کالا و خدمات از تخفيف قابل توجهي معادل 5 تا 20 درصد برخوردار خواهند شد و فروشندگان و توليدکنندگان کالا و خدمات نيز با رونق بيشتري در کسب و کار خود مواجه خواهند شد و افزون بر آن از نرخ تورم نيز درسطح کشور کاسته مي شود.
دکتر عباس زادگان افزود: مديران عالي بانک صادرات براي ارايه 30 خدمت جديد طي سال 89 برنامه ريزي نموده و مجموعه کارکنان اين بانک خواهند کوشيد با ارتقاي خدمات و نوآوري در ارايه محصولات، رضايت حداکثري مشتريان را جلب نمايند.
وي افزود: بانک صادرات ايران جهت عرضه کارت تخفيف دار ، باشگاه تجاري سپهر ايرانيان را به عنوان محل مجازي گرد آمدن توليد کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات از يک سو و مصرف کنندگان از سوي ديگر تاسيس وتلاش نموده است تا بتواند از اين طريق يک نظام يکپارچه توزيع و فروش پايدار و سودآور را براي هر دو گروه به وجود آورد.
وي ادامه داد: نظام يکپارچه اي که باشگاه تجاري سپهر ايرانيان بوجود آورده، بستري خواهد بود تا از بازار ملي ايران در قبال کالاهاي خارجي حمايت کند، محصولات و خدمات با کيفيت و مورد نياز را با استانداردهايي در سطوح قابل قبول جهاني با ارزانترين قيمت وارد سبد مصرف کنندگان ايراني نمايد و کارآفرينان ايراني را در توليد چنين محصولاتي با تأمين بازار و پشتيباني سرمايه اي بانک صادرات ايران حمايت کند.مصرف کننده، فروشنده، توزيع کننده و توليد کننده کالا و خدمات در باشگاه تجاري سپهر ايرانيان گرد هم آمده و با حمايت و پشتيباني از يکديگر از بازار ملي ايران به صورت يک گارد تجاري دفاع مي کنند.

ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات