با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

ارسال شده در 3 شهريور 1389 - ساعت 16:36 - 752 بازديد

بانک تجارت >
28 کردستاني با ورناي بانک تجارت به خانه رفتند

به گزارش شبکه مرجع اطلاعات بانکي «بانک ديتا»، بانک تجارت طي مراسمي جوايز سي امين دوره قرعه کشي حسابهاي پس اندازقرض الحسنه در استان کردستان را به برندگان اهدا کرد .
به گزارش روابط عمومي بانک تجارت در اين مراسم ، مهرجونژاد مدير شعب اين بانک در استان کردستان طي سخناني يادآور شد : قرض الحسنه همواره در بين هموطنان در اين استان از جايگاه ويژه اي برخوردار بوده و اين باور بخوبي در بين آنان نهادينه شده است که مشارکت کنندگان در سنت ارزشمند قرض الحسنه درحقيقت با خداوند معامله کرده اند. اين باور موجب شده است که مشتريان بانک در استان کردستان بيشترين وجوه خود را در حسابهايقرض الحسنه سپرده گذاري کنند .
مهرجونژاد در ادامه گفت : بيست و سه هزار حساب قرض الحسنه مشتريان حائز شرکت در قرعه کشي اين دوره حسابهاي پس انداز قرض الحسنه بانک تجارت بودند که از اين تعداد 11650 نفر برنده جايزه شدند که سهم 28 نفر از آنان خودروي سواري ورنا بود .
معاون استاندار کردستان هم در اين مراسم به نقش سپرده هاي قرض الحسنه در شکوفائي اقتصاد کشور و گسترش آموزه هاي ديني در جامعه اشاره کرد و خواستار توجه بيشتر هموطنان براي مشارکت دراين اقدام خداپسندانه شد .


ديدگاه خود را در مورد اين خبر بنويسيد»
لطفا قسمت نام و متن ديدگاه را به صورت فارسي وارد کنيد.
نظراتي که با حروف لاتين و غيرفارسي نوشته شده باشند تاييد نخواهند شد.
نام شما (اجباري)
آدرس Email (اختياري)
متن ديدگاه (اجباري)
کد امنيتي
تکرار کد بالا
تبليغات